Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym miesiącu: 1
Wszystkich: 786

Największa inwestycja drogowa w naszym mieście

Szanowni Państwo!
Na stronie znajdziecie Państwo informacje poświęcone projektowi  pod nazwą: „Przebudowa DK-1 w Częstochowie, budowa wiaduktu na skrzyżowaniu z DK-46; połączenie z ul. Srebrną”, który jest największą do tej pory planowaną do realizacji inwestycją drogową w Częstochowie.

Aktualności

Zapraszamy na Święto Latwaca.

Zawody latwaców, losowanie nagrody głównej, plac zabaw dla najmłodszych, pieczenie kiełbasek to atrakcje zbliżajacego się Świeta Latawca, które odbędzie się na Lotnisku w Rudnikach koło Częstochowy w najbliższą niedzielę tj.7 października br. Serdecznie zapraszamy.

Zakończenie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

 

Gry rowerowe dla dzieci i ich rodziców były zwieńczeniem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który zainaugurowano w Częstochowie 16 września.

 

 

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

 

ETZT jest to międzynarodowa impreza, której celem jest zwiększenie społecznego wykorzystania środków transportu publicznego, poruszania się pieszo oraz jazdy na rowerze jako alternatywy dla prywatnych samochodów.

 

 

 

Dni Samorządu Terytorialnego

Tegoroczne obchody Dnia Samorządu Terytorialnego połączono w tym roku z Ogólnopolską Inauguracją Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich i 54 Otwartym Wojewódzkim Zlotem Klubów i Ognisk TKKF.

 

Dla Mamy... z okazji jutrzejszego Dnia Matki

 

Dzień matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragniemy złożyć Wszystkim Mamą życzenia:
zdrowia,szczęścia i powodzenia.

Zespół Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie

Strony internetowe Trustnet