Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym miesiącu: 1
Wszystkich: 907

Największa inwestycja drogowa w naszym mieście

Szanowni Państwo!
Na stronie znajdziecie Państwo informacje poświęcone projektowi  pod nazwą: „Przebudowa DK-1 w Częstochowie, budowa wiaduktu na skrzyżowaniu z DK-46; połączenie z ul. Srebrną”, który jest największą do tej pory planowaną do realizacji inwestycją drogową w Częstochowie.

Aktualności

Dni Samorządu Terytorialnego

W najbliższą sobotę, 26 maja zapraszamy na obchody Dnia Samorządu Terytorialnego oraz na Ogólnopolską Inaugurację Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich i 54 Otwarty Wojewódzki Zlot Klubów i Ognisk TKKF.

 

Sezon rowerowy rozpoczęty.

28 kwietnia, na Placu Biegańskiego mieszkańcy Częstochowy zobaczyć mogli pokazy Trialu w wykonaniu nie lada specjalistów. Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie oraz Megasklepu Sportowego Decathlon swoje umiejętności na placu zaprezentowali  zawodnicy DĘBIŃSKI TEAM – wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w Trialu.

Happening na placu Biegańskiego

Setki balonów, wspólnie wykonane serce, ogromny znak 1%, który utworzyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dnia 04.04.2012 r. na placu Biegańskiego odbył się happening dotyczący kampanii "Zostaw swój 1% podatku w Częstochowie".

 

Podpisanie umowy na prace projektowe i roboty budowlane

„Przebudowa DK-1 w Częstochowie, budowa wiaduktu na skrzyżowaniu z DK-46; połączenie z ul. Srebrną” to jedna z największych inwestycji drogowych w Częstochowie, która czeka nas w latach 2012-13. Dziś, 3 stycznia umowę na prace projektowe i roboty budowlane z wyłonionym w przetargu wykonawcą – firmą Bilfinger Berger podpisali prezydent Krzysztof Matyjaszczyk i dyrektor MZDiT Mariusz Sikora oraz - w imieniu wykonawcy – Piotr Kledzik, prezes Zarządu i Marcin Lewandowski, członek Zarządu Bilfinger Berger Budownictwo S.A.

Wesołych Świąt

Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,
przepełnionych miłością i nadzieją
oraz samych wspaniałych chwil
w nadchodzącym 2012 roku życzy Państwu
Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie.

Strony internetowe Trustnet