Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym miesiącu: 1
Wszystkich: 786

Największa inwestycja drogowa w naszym mieście

Szanowni Państwo!
Na stronie znajdziecie Państwo informacje poświęcone projektowi  pod nazwą: „Przebudowa DK-1 w Częstochowie, budowa wiaduktu na skrzyżowaniu z DK-46; połączenie z ul. Srebrną”, który jest największą do tej pory planowaną do realizacji inwestycją drogową w Częstochowie.

Aktualności

Kolejne przetargi

Wkrótce zostaną ogłoszone przetargi na audyt Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz na promocję projektu.

Wybrany Inżynier Kontraktu

W dniu 19 października 2011 r. w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie zoatała podpisana umowa na pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu z firmą MP Mosty Sp. z o.o. z Krakowa.

Umowa o dofinansowanie projektu podpisana

W dniu 5 sierpnia 2011 r. Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk podpisał umowę o dofinansowanie inwestycji pn.” Przebudowa DK-1 w Częstochowie, budowa wiaduktu na skrzyżowaniu z DK-46; połączenie z ul. Srebrną”. Jest to największa inwestycja drogowa planowana do realizacji w najbliższych latach w naszym mieście.

Ogłoszenie postępowań przetargowych

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie ogłosił przetargi na roboty budowlane w systemie zaprojektuj-zbuduj oraz na nadzór budowlany dla przedmiotowej inwestycji. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://www.mzd.czest.pl/PRZETARGI.html. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszeń.

Przetargi

W najbliższych dniach zostaną ogłoszone przetargi na: roboty budowlane w trybie zaprojektuj-zbuduj oraz  nadzór budowlany. Szczegółowe informacje o przetargach będą dostępne na stronie www.mzd.czest.pl

Strony internetowe Trustnet